Namitupa: Ärjy-ryyppy 20cl
5,95 €
Hei sinä, joka rakastat salmiakkia ja kaipaat elämääsi hiukan ärjyä, esittelemme sinulle Yhtä vaille valmiin Ärjy-ryypyn! Ärjy-ryyppy ei ole mikä tahansa ryyppy, se on kuin karhu, joka on juuri herännyt talviunilta ja on valmis äänekkääseen heräämiseen. Sinun tarvitsee vain lotrata sekaan kirkasta, sekotella hyvin ja jäähdyttää. Ja kas, olet loihtinut esiin jotain mahdottoman ärjyä, jotain, joka on yhtä villiä ja vapaata kuin salmiakkinapanteri yöllisellä saalistusretkellä. Kulahuta kylymänä ja muista, ärjyminen ei ole sallittua!
Ja jos luulit, että se oli kaikki, olet väärässä. Toiveuutuus on täällä! Namituvan Ärjysalmiakkia on nyt saatavilla valmiiksi jauhettuna ja annosteltuna 20cl taskumatissa. Se on kuin koko salmiakin maailma, joka on tiivistetty pieneksi käteväksi pakkaukseksi. Helppoa, nopeaa ja ah niin salmiakkista! Se on kuin kutsu seikkailuun, joka odottaa sinua. Loistava lahjaidea! Superhauska tuliainen reissuille ja täydellinen vieminen illanistujaisiin. Joten, onko aika sukeltaa ärjyn maailmaan ja antaa salmiakin viedä?
Varastossa
Ainesosat: | Sokeri, salmiakki, tärkkelyssiirappi, tomusokeri (sokeri, perunatärkkelys 2%), lakritsijauhe, väri (E153), aromi, anisöljy |
Ravintosisältö 100g: | Energia: 1443kJ/345kcal, rasva 1,6g, josta tyydyttynyttä 1,6g, hiilihydraatit 82,3g, josta sokereita 80,1g, proteiinia 0,2g, suola 0,1g |
Koko: | 20cl lasipullo |
Valmistusmaa: | Suomi |
Namituvan ärhäkkä Ärjysalmiakki on nyt kätevästi taskumatissa, valmiiksi jauhettuna ja annosteltuna! |
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.